Yananın halinden Kemal Sabah anlar!

Nil Uçurumun Kenarında!
13 Aralık 2017
Çaçan, Ata ve Sabah ile Altın gece
15 Aralık 2017

Yananın halinden Kemal Sabah anlar!

 9 yaşındayken yüksek gerilim hattına kapılması sonucu vücudunun büyük bir bölümü yanan genç sanatçı, çocukları yangın ve elektrik tehlikesinden korumaları konusunda ebeveynleri uyardı.
İlk single’ı Farzet ile müzik dünyasını hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Kemal Sabah’tan farkındalık mesajları…  9 Yaşında yüksek gerilim hattından elektrik çarpması sonucu vucudunun büyük bir bölümü yanan Kemal Sabah, 3 gün komada kaldıktan sonra 1 yıllık bir tedaviyle toparlanma sürecine girmişti. Yaşadığı acı günleri dayanıklı vücut yapısı ve ailesinin desteğiyle atlatan sanatçı ”Parmağımızı mumun üstüne tutarken bile canımız acıyor komple vucudum yandığında düşünün neler hissettim” dedi.
BAŞKA ÇOCUKLAR YANMASIN
 Yaşadığı zorluklar sonrası bu konuda aileleri bilinçlendirmeyi kendine görev edinen Kemal Sabah, çocukların yangın tehlikesine dikkat çekerek, ebeveynlere sosyal mesajlar vermeyi de ihmal etmiyor. Son olarak instagram hesabından ‘Kara kış kapıda… Bu kış yuvalar ve çocuklar yanmasın. Çocukları ateşten uzak tut bilinçlendir’ diyerek ebeveynleri uyardı.

Comments are closed.

Free WordPress Themes, Free Android Games