YENİGÜN MEDYA VE TANITIM

İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu

Yazı İşleri Müdürü

Tolga YENİGÜN

tolga@yenigunmedya.net

Genel Yayın Yönetmeni

Selim YILDIRIM

selim@yenigunmedya.net

Görsel Yönetmen

Burhan YILMAZ

info@yenigunmedya.net

Reklam Direktörü

Melek PERÇİN

melek@yenigunmedya.net

Medya Direktörü

Nicholas JOY

nicholasjoy@yenigunmedya.net

Editör

Fatih SABOVİÇ

fatih@yenigunmedya.net

Dış Haber Editörü

Serdar SÖZKESEN

serdar@yenigunmedya.net

İnternet ve Sosyal Medya Editörleri

Serdar SÖZKESEN

serdar@yenigunmedya.net

Onur YENİGÜN

onur@yenigunmedya.net

 

İdari İşler

Onur YENİGÜN

onur@yenigunmedya.net

Fotoğraf

Kaplan TANEROĞLU

kaplan@yenigunmedya.net

Ankara Temsilcisi

Remzi YILMAZ

remzi@yenigunmedya.net

İzmir Temsilcisi

Fulya OMAÇ

fulya@yenigunmedya.net

Katkıda Bulunanlar

Mete ÖZTÜRK

Burak KILIÇ

Free WordPress Themes, Free Android Games