Kalbi ‘İpek’, tavırları ‘Soylu’

Jana Navotna Hayatını Kaybetti!
20 Kasım 2017
Menderes Türel’den en anlamlı takdim
13 Aralık 2017

Kalbi ‘İpek’, tavırları ‘Soylu’

Adana Ünsal Firikçi Spor Kompleksi’nde genç sporcuları ziyaret ederek bir süre tenis oynayan İpek Soylu, verdiği malzeme yardımı sözünü bir hafta içinde yerine getirdi. Milli sporcu, Tenis Federasyonu ile iletişime geçerek Adanalı genç tenisçilere malzeme yardımı sağladı.

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, İpek’in babası Sermet Soylu ile yetiştiği Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü Başkanı Ali Refah Keskin’i makamında ağırlayarak, teşekkür etti. Baba Soylu’yu kutlayan Ataşbak, “Kentimizden böyle anlayışlı ve vefakar sporcuların çıkması bizi gururlandırıyor. İnanıyorum ki destek verdiği sporcular İpek Soylu’yu model alacaklardır” ifadelerini kullandı.

Duyarlılığı nedeniyle İpek’i kutlayan Ali Refah Keskin, Adana’dan daha fazla İpekler, Çağlalar çıkması için büyük çabalar sarf ettiklerini söyledi.

Sermet Soylu ise “Kızımın bu tavrı beni duygulandırdı. Kortlarda ziyaret edip, tenis oynadığı genç sporculara malzeme desteği sözü vermiş. Çok geçmeden de sözünü yerine getirmiş. Kızım ile gurur duyuyorum” açıklamasını yaptı.

Comments are closed.

Free WordPress Themes, Free Android Games