HAKKIMIZDA

Yenigün Medya ve Tanıtım, 2016 yılı sonlarına doğru spor dergiciliği ve spor içerikli PR çalışmaları yürütme hedefiyle kurulmuş bir şirkettir. 20 yılı aşkın süredir spor medyasında (editör/yönetici) görev yapan Selim Yıldırım (genel yayın yönetmeni) ile yine yıllarını spor medyasında (muhabir/editör) geçiren Tolga Yenigün (imtiyaz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü) tarafından kurulan şirket, yolculuğuna iki dergi ile başlamıştır...

2016 yılı son günlerinde bilardo dünyasının tek düzenli basılı yayın organı olan Pike'nin özel sayısını hazırlayan Yenigün Medya ve Tanıtım, Ocak 2017'de de kısa sürede tenis camiasının yeni ortak paydası haline gelen Kort dergisini okurları ile buluşturmuştur. Şubat 2017'de ise Pike'nin ilk, Kort'un da ikinci sayısı okurlarına ulaştırılmış, her iki dergi de özel haber ve röportajları ile kendi camialarında önemli bir yer edinmiştir.

Yayınlarında ilgili federasyonlar ile işbirliğine de giden Yenigün Medya ve Tanıtım, bünyesinde kendi alanında uzman 12 tecrübeli ve dinamik gazeteci barındırmaktadır.

Yakın gelecekte spor dergiciliğinin en önemli markası olmayı hedefleyen Yenigün Medya ve Tanıtım, basılı yayınlarının yanı sıra, spor içerikli PR çalışmalarında da son derece tatmin edici geri dönüşlere imza atmaktadır. Yıllara dayanan dostluklar ve ajans desteği, şirketin PR konusundaki etkinliğini ciddi oranda arttırmaktadır.

Yenigün Medya ve Tanıtım, A plus kesimin uğrak noktaları arasında yer alan önemli kulüpler ile de işbirliği içerisindedir. İlan çalışması yaptığı kulüp ve şirketlerin spor odaklı PR çalışmalarına önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

 
Free WordPress Themes, Free Android Games