Çaçan, Ata ve Sabah ile Altın gece

Yananın halinden Kemal Sabah anlar!
15 Aralık 2017
Nil Çaçan’dan beklenen single
17 Aralık 2017

Çaçan, Ata ve Sabah ile Altın gece

 Yenigün Medya ve Tanıtım’ın başarılı basın danışmanı Nicolas Joy, sanatçıları Nil Çaçan, Kemal Sabah ve Ali Ata ile Altın Kelebek Ödül Töreni’ne adeta çıkarma yaptı.
Yeni isimlere şans verip, onların hayallerine dokunmanın önemine dikkat çeken Nicolas Joy mesleğine bakışını şöyle özetliyor, “Şöhreti yakalamış ve iyi bir yerde olan sanaçıyla sadece çalışmış olursunuz.
 Lakin sanata gerçekten gönül vermiş yeni bir ismi hayallerine kavuşturma yolunda basamakları ufak ufak çıkarmaya başlamışsanız bu sizi yol arkadaşı yapar. Bu nedenle yol arkadaşlarımla bu törende burada olup, hayallerine dokunmanın nasıl bir duygu olduğunu ,bunu başaranlardan görmelerine tanıklık etmek istedim”dedi. Nicolas Joy, imkansız kelimesinin hayattan atılmasıyla başarının kaçınılmaz olduğunu da sözlerine ekledi.
Nil Çaçan’ın ‘Kime Ne’ heyecanı
Ödül töreninde şıklığı ve zarafetiyle öne çıkan Diyarbakırlı popçu Nil Çaçan, aranjesini Fatih Ahıskalı’nın yaptığı ve 15 Aralık’ta Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak ‘Kime Ne’ isimli single çalışmasının sevincini paylaştı.
Ali Ata ilgiden memnun
Aşk albümü ile radyoların en çok dinlenenleri arasında yer alan Anadolu Rock’ın yeni temsilcisi Ali Ata ise Altın Kelebek ödül töreninde heyecanını gizleyemedi. Özellikle Aşk şarkısının gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirten Ali Ata, “Aşk şu sıralar eksikliğini en çok yaşadığımız duygu” dedi.
Kemal Sabah’tan 3 ayrı versiyon
Altın Kelebek’e prodüktörü Firuz Anlı ile katılan genç sanatçı Kemal Sabah, 3 ayrı versiyon ile piyasaya çıkacak ‘Farzet’ isimli single çalışmasının lansmanını gelecek hafta düzenleyeceğini açıkladı. Kemal Sabah gecede şıklığıyla göz doldurdu.

Comments are closed.

Free WordPress Themes, Free Android Games