Ribaund Dergisi

- ₺- ₺

  • 12 Ay Abonelik özel fiyatı

Kort Abonelik

100₺120₺

  • 12 Ay Abonelik özel fiyat

Pike Abonelik

80₺100₺

  • 12 Ay Abonelik özel fiyat

Yenigün Medya Abonelik Hakkında

Abone olmak 1-2 dakika sürer ve çok kolaydır. Güvenli ve kolay abonelik için internetten abone olmayı tercih edebilirsiniz.

Aboneliğiniz bitmeden önce adresinize aboneliğinizin ne zaman biteceğini hatırlatan bir mektup gelecektir. Aboneliğinizi tıpkı yeni abone olur gibi kolaylıkla uzatabilirsiniz. Sizden habersiz kredi kartı bilgilerinizin tekrar kullanılma ihtimali yoktur. Siz talep etmedikçe aboneliğiniz yenilenemez. Dilerseniz avantajlı bir kampanyadan yararlanmak için aboneliğinizin bitmesini beklemeden de dilediğiniz zaman aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

 

İnternetten ya da telefonla abonelik işlemlerini tamamladığınızda artık aboneliğiniz başlamış olur. Bu yüzden sizinle tekrar iletişime geçilmez ve ilk derginiz direkt olarak indirebilirsiniz.

 

Vereceğiniz her türlü kişisel abonelik bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz özel güvenlik ağlarıyla korunmaktadır. Yenigün Medya, tüm bilgilerinizi yalnızca daha iyi ve kişisel bir hizmet verebilmek amacıyla sizden talep eder ve abone hizmeti dışında hiçbir amaçla bu bilgileriniz kullanılmaz, başka firmalarla asla paylaşılmaz.

 

 

Free WordPress Themes, Free Android Games